הקורונה שינתה הכל!

אתם מצפים שפתאום נחזור להכל ככה בקלות הניתוק הזה גרם לנו משהו כלפי החיים, תבינו שכל ההצטברות לימודים הזאת גורמת לנו לחץ שמתלווה כל היום.

שמי שירז רבינוביץ ואני תלמידת  י״ב, קרובה לסיים את הלימודים עם תעודת בגרות מלאה. אבל עכשיו אני לא בטוחה בזה, הייתי רגילה לשגרה, לקום לבית ספר, ללמוד לבגרויות, מתכונות ולהמשיך בתחביבים האישיים שלי. אך הכל השתנה וכמובן שאני לא מאשימה אף אחד, אין פה את מי להאשים. אבל ויש פה אבל גדול בכל התקופה הזאת היה מאוד קשה להתנהל בהקשר הלימודים,  מאוד מדכא להיות בבית וללמוד דרך אפליקציית זום, המוטיבציה ירדה ולא היה חשק, אבל זה המצב וצריך להתמודד איתו. בכל התקופה הזאת חשבתי שממש באים לקראתנו, אמרו לנו שיורידו קצת בגרויות וכבר נתנו לנו להיות בתחושה שלמרות המצב נצליח לעבור אותו עם תעודת בגרות מלאה. לאט לאט הקורונה פחתה ובית הספר נפתח מחדש, והחליטו עקב זה להחזיר את כל הבגרויות גם אלו שהורידו והכל בלחץ של זמן מטורף. מה אתם חושבים שאנחנו רובוטים? שיכולים להכיל למוח כמות חומר בזמן מופחת ממש לא! תתחשבו קצת, עבדנו קשה בכל הבגרויות שעשינו, ועכשיו שאנחנו בסוף אתם מקשים עלינו?! בשביל מה? בואו לקראתנו! מה שהורדתם אל תחזירו כי בזמן שאמרו שאין את הבגרויות האלה לא חשבנו על זה, ואז בהפתעה החזירו אותן בזמן שהזנחנו אותן.

אני פונה אליך שר החינוך, בבקשה תתחשב בנו, אנחנו שנייה לפני הסוף, תן שהסוף הזה יהיה טוב. קח יוזמה תבדוק את מצב הלחץ של הבגרויות בבתי הספר ותשתדל לבוא לקראתנו התלמידים.

מגישה: שירז רבינוביץ.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s